Hakkımızda

ER YAPI İNŞAAT
ER Yapı İnşaat olarak, 10 yılı geçen sektörel tecrübemiz ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sergilediği dinamizmi ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktayız. 2007 yılından ER Yapı İnşaat olarak, yapı ürünleri alanında faaliyet göstermeye başladık. Bugün faaliyette bulunduğumuz alanlar içerisinde, alüminyum doğram sistemler, kış bahçesi, pergola sistemleri, zip perde, jaluzi cam ile firmamız yenilikçi vizyonu ile öncü rol üstlenmektedir.

Yenilikçi yönetim yapısıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen ER Yapı İnşaat, bu anlayışı firma prensibinin vazgeçilmez ilkelerinden olan etkin ekip çalışması ve şeffaf iletişim anlayışı ile başarılı bir biçimde birleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerine devam eden ER Yapı İnşaat, faaliyet gösterdiği sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

ER Yapı İnşaat, nihai kullanıcıya hitap eden ürün ve hizmetlerde en çağdaş ticari ve teknolojik uygulamaları izlemek, geliştirmek ve gerçekleştirmek için azami özen ve çabayı göstermektedir.

Dosyalar

ER YAPI İNŞAAT
Kumaş Profili Detaylarını İndirebilirsiniz.
ER YAPI İNŞAAT
Raylı Tente Taşıyıcı Araba Detaylarını İndirebilirsiniz.
ER YAPI İNŞAAT
Raylı Tente Teknik Detaylarını İndirebilirsiniz.
ER YAPI İNŞAAT
Isıcam Ürün Özelliklerini İndirebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA

ER YAPI İNŞAAT
Hürriyet Mh. Doktor Cemil Bengü cd. No: 135/A Kağıthane - İstanbul / TÜRKİYE
0212 234 8476 - eryapiinsaat1@gmail.com

WhatsApp Destek