Winter Garden Sistemleri

Winter Garden Sistem ile bahçenizi görsel olarak etkileyici ve modern görünümlü yapabilirsiniz. Bahçe eviniz varsa ve bahçenizi kışın kullanmak istiyorsanız veya daha iyi koşullarda kullanmak istiyorsanız; Cam Balkon ve Gölgeleme Sistemi olarak, geniş modeller ve stilize tasarımlar sunuyoruz.

Bir kış bahçesinin ne olduğunu bilmiyorsanız ve bir kış bahçesinin ne olduğunu merak ediyorsanız, önce kış bahçesi için bize cevap verelim. Kış bahçesi aslında tüm dünyada, özellikle Avrupa’da kullanılan bir sistemdir Fakat biz bu beşinci sistemin normalde ülkemizde de yaygın olarak kullanıldığını görüyoruz. Bu sistemlerin son yıllarda genel kullanımı. Kış bahçesi, bir cam kapatma sistemidir. Dışa uygulanan bu sistem, tüm alanlarda olumlu özelliklerden yararlanabilir. Yalnızca pozitif özelliklerde dış yüzeyler üzerinde üretilen bu sistemler, zorlu hava koşullarının boyutunu yansıtmamaktadır. Onların konfor ve eğlenceleri zamanlarını korur. Bu sistem, ev bahçenize veya isterseniz ticari alanınıza da uygulanabilir.

Kış bahçesini bir bahçe ya da işletme sahibi için yeni bir işe dönüştürmek ister misiniz, hava ile tadını çıkarmak ister misiniz? Sadece bahçe isimleri verilirse, sonuna kadar devam edecektir. Her türlü bahçe ve mekana uyum sağlamak kolaydır ve mekanlar için özel bir tasarım yapmak, yerlerde, adada yüz değiştirmek mümkündür … Uyguladığınız yerde sizi inanılmaz bir değişim beklemektedir kış bahçeleri. Bu adamın uygulanmasının birlikte değiştiğini ve boyutlarının birlikte geliştiğini göreceksiniz. Bu eserin yapıldığı yerler hem tasarım açısından daha güzel hem de boyut şeyleri çok farklı hale getirebilir. Mevsimlerin güzelliğini sonuna kadar hissetme şansına sahip olacaksınız. Diğer sistemlerimiz suni cam görüntüleri sunmakla birlikte gözlükleri doğru yerde kullanmanıza ve keyfinizi arttırmanıza yardımcı olacak bir kış bahçesi geliştirdik. Aynı zamanda mevsimlerin zorluklarını engelleyecek …

Açık havada Faydalanmak İsteyenler İçin Mevsimlerin Artık Bir Önemi Yok

Açık havada bulunan güzellikteki ve vazgeçilmez yerlerin koşulları hiç de önemli değildir. Bu durumun farkındaysanız, yapmanız gereken ilk şey sahip olduğunuz bir mechana kış bahçeniz olmasıdır! Yağmurun şiddetli yağmuru, karın soğuk havası veya çarpık rüzgarlar için kış bahçesini gördükten sonra sorun yaşamayacaksınız. Özellikle açık hava koşullarından uzak kalmanız halinde mevsimlik zorlukların koşullarına karşı, kış bahçeleri geçmişin zorluklarına rağmen açık havada her zaman tekrar bir araya gelebilir. Ayrıca, öncelikleriniz için neye ihtiyacınız yoksa ve ihtiyaçlarınızı ortaya çıkarmak için uygun bir kış bahçesi olup olmadığına göre, ihtiyacınıza göre teslim edeceğiz.

Kışın soğuk ve karlı hava, çay veya kahvenin sıcaklığını verir ve kış bahçesi size oda sıcaklığında yudumlarken zevk verir. Sürgülü katlanır cam balkona sahip kış bahçesi modeli ile de görsel açıdan güzel.

Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, düşük enerji maliyetleri ve yüksek yaşama konforu için ideal ısı yalıtımı ve mantıklı konstrüksiyonlar sunmaktadır.

Özellikle geniş bahçe alanlarına sahip olanlar, evin geniş açık alanlarından kış bahçesi yapabilirler. Alan, büyük bir kış bahçesi hazırlamak isteyenler için uygun alanda çalışarak kapatılabilir. Kış bahçesi yapılırken, önce üst kısım istenilen malzeme ile kapatılır. Buna göre, altını camla kapatarak şık bir alan yaratılır. Kış bahçesi kurulurken burada şık bir alan yaratarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Üst bölümler kış bahçesi için cam sistemiyle hazırlanabilir. Bahçenin yaz aylarında kışın atılmasını isteyenler için uygun bir seçim olacaktır. Bu şekilde kış aylarında bahçe ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Kış bahçesi sistemlerinde kullandığımız kaliteli ürünler sayesinde, ısıya karşı daha dayanıklı ve çok etkilidir. Bu sistem sayesinde soğuk havalarda çevre sıcak kalır. Yağışa dayanıklı malzemelerin kullanılması nedeniyle yağmura bir etki yapmaz. Kış bahçesi sistemlerinde uygun fiyat seçeneklerini kullanmak isteyenler, kendileri için hoş bir mekan yaratabilir. Kış bahçesinin yapımında açma ve kapama sistemi ile bahçe tamamen açılabilir ve talep edildiğinde havalandırılabilir.
SOSYAL MEDYA

ER YAPI İNŞAAT
Hürriyet Mh. Doktor Cemil Bengü cd. No: 135/A Kağıthane - İstanbul / TÜRKİYE
0212 234 8476 - eryapiinsaat1@gmail.com

WhatsApp Destek