Zip Perde Sistemleri

Yılın her mevsiminde rahatlıkla kullanılabilen zip perde sistemi son teknoloji ile üretilmektedir. Ürün stor perde özelliğindedir ve esnek bir yapıya sahiptir. Yaz aylarında gölgelik olarak kullanılan bu ürün aynı zamanda sineklik görevi görmekte ve kullanılan alana sinek, böcek vs. girmesine de engel olmaktadır. Dikey olarak hareket eden bu ürün aynı zamanda kış aylarında ısı muhafazası ve yoğun rüzgarlar için de kullanılmaktadır. Zip perde imalatçıları arasında yer alan firmamız pek çok kullanıcıya bu ürünü tavsiye etmekte ve evlerine ya da iş yerlerine montajını hassasiyet ile gerçekleştirmektedir.

Zip perde kullanıldığı alanlar için eşsiz bir görsellik sunarken kullanımı yönünden de oldukça ergonomiktir. Temizliği kolaylıkla sağlanabilirken yazın gölgelik olarak kullanılmaktadır. Yoğun olarak Restaurant ve Kafeterya gibi mekanlarda güneşin zararlı ışınlarını kesmek amacı ile tercih edilen bu ürün, sinek ya da böcek gibi hayvanların da alandan uzak durmasını engellemekte ve hijyen de sağlamaktadır.

Zip perde modern görünümü ile evlerde, kış bahçesinde, çardaklarda, iş yerlerinde, Havuz kenarlarında vb. kısacası güneşin zararlı ışınlarından, yoğun rüzgarlardan ve doğanın kaçınılmaz saydığı, sinek, böcek, örümcek gibi hayvanlardan sizi korumak için üretilen bir teknoloji harikasıdır.
SOSYAL MEDYA

ER YAPI İNŞAAT
Hürriyet Mh. Doktor Cemil Bengü cd. No: 135/A Kağıthane - İstanbul / TÜRKİYE
0212 234 8476 - eryapiinsaat1@gmail.com

WhatsApp Destek